conti_xpz1562bp
conti_xpz1562bp_2
conti_xpz1562bp
conti_xpz1562bp_2
CONTI XPZ1562BP conti v fo v-riem 1562 x 9,7 mm zwart
  • Lengte: 1562
  • Breedte: 9,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1562 mm
  • Binnenlengte Li: 1524 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 3VX617
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716802
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ1562BP
Lengte
1562
Breedte
9,7 mm
Richtlengte ld
1562 mm
Binnenlengte li
1524 mm