conti_xpz1512bp
conti_xpz1512bp_2
conti_xpz1512bp
conti_xpz1512bp_2
CONTI XPZ1512BP conti v fo v-riem 1512 x 9,7 mm zwart
  • Lengte: 1512
  • Breedte: 9,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1512 mm
  • Binnenlengte Li: 1474 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 3VX597
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716765
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ1512BP
Lengte
1512
Breedte
9,7 mm
Richtlengte ld
1512 mm
Binnenlengte li
1474 mm