conti_xpz1312bp
conti_xpz1312bp_2
conti_xpz1312bp
conti_xpz1312bp_2
CONTI XPZ1312BP conti v fo v-riem 1312 x 9,7 mm zwart
  • Lengte: 1312
  • Breedte: 9,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1312 mm
  • Binnenlengte Li: 1274 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 3VX518
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716635
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ1312BP
Lengte
1312
Breedte
9,7 mm
Richtlengte ld
1312 mm
Binnenlengte li
1274 mm