conti_xpz1250bp
conti_xpz1250bp_2
conti_xpz1250bp
conti_xpz1250bp_2
CONTI XPZ1250BP conti v fo v-riem 1250 x 9,7 mm zwart
  • Lengte: 1250
  • Breedte: 9,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1250 mm
  • Binnenlengte Li: 1212 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 3VX494
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716598
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ1250BP
Lengte
1250
Breedte
9,7 mm
Richtlengte ld
1250 mm
Binnenlengte li
1212 mm