conti_xpz1187bp
conti_xpz1187bp_2
conti_xpz1187bp
conti_xpz1187bp_2
CONTI XPZ1187BP conti v fo v-riem 1187 x 9,7 mm zwart
  • Lengte: 1187
  • Breedte: 9,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1187 mm
  • Binnenlengte Li: 1149 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 3VX469
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716550
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ1187BP
Lengte
1187
Breedte
9,7 mm
Richtlengte ld
1187 mm
Binnenlengte li
1149 mm