conti_xpz1037bp
conti_xpz1037bp_2
conti_xpz1037bp
conti_xpz1037bp_2
CONTI XPZ1037BP conti v fo v-riem 1037 x 9,7 mm zwart
  • Lengte: 1037
  • Breedte: 9,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1037 mm
  • Binnenlengte Li: 999 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 3VX410
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716444
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ1037BP
Lengte
1037
Breedte
9,7 mm
Richtlengte ld
1037 mm
Binnenlengte li
999 mm