conti_xpc4000p
conti_xpc4000p_2
conti_xpc4000p
conti_xpc4000p_2
CONTI XPC4000P conti v fo pioneer v-riem 4000 x 22 mm zwart/blauw
 312,03 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar
stuk
  • Bezorging door DHL
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 4000
  • Breedte: 22 mm
  • Hoogte: 16 mm
  • Richtlengte Ld: 4000 mm
  • Binnenlengte Li: 3928 mm
  • Buitenlengte La: 4029 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO PIONEER
  • Kleur (fabrikant): Zwart/Blauw
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858588588
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPC4000P
Lengte
4000
Breedte
22 mm
Hoogte
16 mm
Richtlengte ld
4000 mm
Binnenlengte li
3928 mm
Buitenlengte la
4029 mm