conti_xpc3750p
conti_xpc3750p_2
conti_xpc3750p
conti_xpc3750p_2
CONTI XPC3750P conti v fo pioneer v-riem 3750 x 22 mm zwart/blauw
  • Lengte: 3750
  • Breedte: 22 mm
  • Hoogte: 16 mm
  • Richtlengte Ld: 3750 mm
  • Binnenlengte Li: 3678 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO PIONEER
  • Kleur (fabrikant): Zwart/Blauw
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858588571
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPC3750P
Lengte
3750
Breedte
22 mm
Hoogte
16 mm
Richtlengte ld
3750 mm
Binnenlengte li
3678 mm