conti_xpb2730bp
conti_xpb2730bp_2
conti_xpb2730bp
conti_xpb2730bp_2
CONTI XPB2730BP conti v fo v-riem 2730 x 16,3 mm zwart
  • Lengte: 2730
  • Breedte: 16,3 mm
  • Richtlengte Ld: 2730 mm
  • Binnenlengte Li: 2670 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 5VX1080
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716307
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPB2730BP
Lengte
2730
Breedte
16,3 mm
Richtlengte ld
2730 mm
Binnenlengte li
2670 mm