conti_xpb2450p
conti_xpb2450p_2
conti_xpb2450p
conti_xpb2450p_2
CONTI XPB2450P CONTI V FO PIONEER riem XPB 2450 Ld Pio 5VX 970
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -40 °C tot +120 °C
  • Heel goede flexibiliteit door de vormvertanding
  • Loopcomfort
  • Gelijke lengte L=L (vanaf 1000 mm) standaard
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 1813
  • Beperkt oliebestendig
  • Tropenbestendig
  • Stofvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 2450
  • Breedte: 16,3 mm
  • Hoogte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 2450 mm
  • Binnenlengte Li: 2390 mm; 94,094 inch
  • Buitenlengte La: 2472 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO PIONEER
  • RMA: 5VX965
  • Kleur (fabrikant): Zwart/Blauw
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858973209
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPB2450P
Lengte
2450
Breedte
16,3 mm
Hoogte
13 mm
Richtlengte ld
2450 mm
Binnenlengte li
2390 mm; 94,094 inch
Buitenlengte la
2472 mm