conti_xpb2300bp
conti_xpb2300bp_2
conti_xpb2300bp
conti_xpb2300bp_2
CONTI XPB2300BP conti v fo v-riem 2300 x 16,3 mm zwart
  • Lengte: 2300
  • Breedte: 16,3 mm
  • Richtlengte Ld: 2300 mm
  • Binnenlengte Li: 2240 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 5VX910
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817722704
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPB2300BP
Lengte
2300
Breedte
16,3 mm
Richtlengte ld
2300 mm
Binnenlengte li
2240 mm