conti_xpb1525bp
conti_xpb1525bp_2
conti_xpb1525bp
conti_xpb1525bp_2
CONTI XPB1525BP conti v fo v-riem 1525 x 16,3 mm zwart
  • Lengte: 1525
  • Breedte: 16,3 mm
  • Richtlengte Ld: 1525 mm
  • Binnenlengte Li: 1465 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 5VX605
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715980
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPB1525BP
Lengte
1525
Breedte
16,3 mm
Richtlengte ld
1525 mm
Binnenlengte li
1465 mm