conti_xpa982bp
conti_xpa982bp_2
conti_xpa982bp
conti_xpa982bp_2
CONTI XPA982BP conti v fo v-riem 982 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 982
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 982 mm
  • Binnenlengte Li: 942 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715836
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA982BP
Lengte
982
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
982 mm
Binnenlengte li
942 mm