conti_xpa907bp
conti_xpa907bp_2
conti_xpa907bp
conti_xpa907bp_2
CONTI XPA907BP conti v fo v-riem 907 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 907
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 907 mm
  • Binnenlengte Li: 867 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715775
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA907BP
Lengte
907
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
907 mm
Binnenlengte li
867 mm