conti_xpa882bp
conti_xpa882bp_2
conti_xpa882bp
conti_xpa882bp_2
CONTI XPA882BP conti v fo v-riem 882 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 882
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 882 mm
  • Binnenlengte Li: 842 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715751
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA882BP
Lengte
882
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
882 mm
Binnenlengte li
842 mm