conti_xpa2800bp
conti_xpa2800bp_2
conti_xpa2800bp
conti_xpa2800bp_2
CONTI XPA2800BP conti v fo v-riem 2800 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 2800
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 2800 mm
  • Binnenlengte Li: 2760 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715621
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA2800BP
Lengte
2800
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
2800 mm
Binnenlengte li
2760 mm