conti_xpa2682p
conti_xpa2682p_2
conti_xpa2682p
conti_xpa2682p_2
CONTI XPA2682P conti v fo pioneer v-riem
  • Lengte: 2682
  • Breedte: 12,7 mm
  • Hoogte: 9 mm
  • Richtlengte Ld: 2682 mm
  • Binnenlengte Li: 2642 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V ADVANCE
  • Kleur (fabrikant): Zwart/Blauw
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858124182
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA2682P
Lengte
2682
Breedte
12,7 mm
Hoogte
9 mm
Richtlengte ld
2682 mm
Binnenlengte li
2642 mm