conti_xpa2300p
conti_xpa2300p_2
conti_xpa2300p
conti_xpa2300p_2
CONTI XPA2300P CONTI V FO PIONEER riem XPA 2300 Ld Pio
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -40 °C tot +120 °C
  • Heel goede flexibiliteit door de vormvertanding
  • Loopcomfort
  • Gelijke lengte L=L (vanaf 1000 mm) standaard
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 1813
  • Beperkt oliebestendig
  • Tropenbestendig
  • Stofvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 2300
  • Breedte: 12,7 mm
  • Hoogte: 9 mm
  • Richtlengte Ld: 2300 mm
  • Binnenlengte Li: 2260 mm; 88,976 inch
  • Buitenlengte La: 2357 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO PIONEER
  • Kleur (fabrikant): Zwart/Blauw
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858972370
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA2300P
Lengte
2300
Breedte
12,7 mm
Hoogte
9 mm
Richtlengte ld
2300 mm
Binnenlengte li
2260 mm; 88,976 inch
Buitenlengte la
2357 mm