conti_xpa1950bp
conti_xpa1950bp_2
conti_xpa1950bp
conti_xpa1950bp_2
CONTI XPA1950BP conti v fo v-riem 1950 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 1950
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1950 mm
  • Binnenlengte Li: 1910 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715331
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA1950BP
Lengte
1950
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
1950 mm
Binnenlengte li
1910 mm