conti_xpa1857bp
conti_xpa1857bp_2
conti_xpa1857bp
conti_xpa1857bp_2
CONTI XPA1857BP conti v fo v-riem 1857 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 1857
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1857 mm
  • Binnenlengte Li: 1817 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715294
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA1857BP
Lengte
1857
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
1857 mm
Binnenlengte li
1817 mm