conti_xpa1600bp
conti_xpa1600bp_2
conti_xpa1600bp
conti_xpa1600bp_2
CONTI XPA1600BP conti v fo v-riem 1600 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 1600
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1600 mm
  • Binnenlengte Li: 1560 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715140
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA1600BP
Lengte
1600
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
1600 mm
Binnenlengte li
1560 mm