conti_xpa1582bp
conti_xpa1582bp_2
conti_xpa1582bp
conti_xpa1582bp_2
CONTI XPA1582BP conti v fo v-riem 1582 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 1582
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1582 mm
  • Binnenlengte Li: 1542 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715133
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA1582BP
Lengte
1582
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
1582 mm
Binnenlengte li
1542 mm