conti_xpa1332bp
conti_xpa1332bp_2
conti_xpa1332bp
conti_xpa1332bp_2
CONTI XPA1332BP conti v fo v-riem 1332 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 1332
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1332 mm
  • Binnenlengte Li: 1292 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817714976
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA1332BP
Lengte
1332
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
1332 mm
Binnenlengte li
1292 mm