conti_xpa1257bp
conti_xpa1257bp_2
conti_xpa1257bp
conti_xpa1257bp_2
CONTI XPA1257BP conti v fo v-riem 1257 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 1257
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1257 mm
  • Binnenlengte Li: 1217 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817714914
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA1257BP
Lengte
1257
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
1257 mm
Binnenlengte li
1217 mm