conti_xpa1250bp
conti_xpa1250bp_2
conti_xpa1250bp
conti_xpa1250bp_2
CONTI XPA1250BP conti v fo v-riem 1250 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 1250
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1250 mm
  • Binnenlengte Li: 1210 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817714907
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA1250BP
Lengte
1250
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
1250 mm
Binnenlengte li
1210 mm