conti_xpa1120bp
conti_xpa1120bp_2
conti_xpa1120bp
conti_xpa1120bp_2
CONTI XPA1120BP conti v fo v-riem 1120 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 1120
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1120 mm
  • Binnenlengte Li: 1080 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817714822
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA1120BP
Lengte
1120
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
1120 mm
Binnenlengte li
1080 mm