conti_xpa1107bp
conti_xpa1107bp_2
conti_xpa1107bp
conti_xpa1107bp_2
CONTI XPA1107BP conti v fo v-riem 1107 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 1107
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1107 mm
  • Binnenlengte Li: 1067 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817714815
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA1107BP
Lengte
1107
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
1107 mm
Binnenlengte li
1067 mm