conti_xpa1032bp
conti_xpa1032bp_2
conti_xpa1032bp
conti_xpa1032bp_2
CONTI XPA1032BP conti v fo v-riem 1032 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 1032
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1032 mm
  • Binnenlengte Li: 992 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817708388
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA1032BP
Lengte
1032
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
1032 mm
Binnenlengte li
992 mm