conti_xpa1000bp
conti_xpa1000bp_2
conti_xpa1000bp
conti_xpa1000bp_2
CONTI XPA1000BP conti v fo v-riem 1000 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 1000
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1000 mm
  • Binnenlengte Li: 960 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817708364
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA1000BP
Lengte
1000
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
1000 mm
Binnenlengte li
960 mm