conti_t5dl9406
CONTI T5 940 6 DL 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5DL9406
 29,40 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 33.
  • Lengte: 940
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 6 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 940 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817177870
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5DL9406
Steek
5 mm
Breedte
6 mm
Nominale lengte
940 mm