conti_t5dl94032
CONTI T5 940 32 DL 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5DL94032
 117,59 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 09/06/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 6.
  • Lengte: 940
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 940 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817177276
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5DL94032
Steek
5 mm
Breedte
32 mm
Nominale lengte
940 mm