conti_t5dl81520
CONTI T5 815 20 DL 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5DL81520
 69,02 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 10.
  • Lengte: 815
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 815 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817176545
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5DL81520
Steek
5 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
815 mm