conti_t5dl6258
CONTI T5 625 8 DL 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5DL6258
 25,66 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 25.
  • Lengte: 625
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 8 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 625 mm
  • Aantal tanden: 125
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817178044
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5DL6258
Lengte
625
Steek
5 mm
Breedte
8 mm
Nominale lengte
625 mm