conti_t5dl5908
CONTI T5 590 8 DL 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5DL5908
 24,56 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 25.
  • Lengte: 590
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 8 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 590 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817178013
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5DL5908
Steek
5 mm
Breedte
8 mm
Nominale lengte
590 mm