conti_t5dl30025
CONTI T5 300 25 DL 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5DL30025
 43,67 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 8.
  • Lengte: 300
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 300 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817176705
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5DL30025
Steek
5 mm
Breedte
25 mm
Nominale lengte
300 mm