conti_t5150032
CONTI T5 1500 32 F 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5150032
 135,22 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 6.
  • Lengte: 1500
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1500 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817176927
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5150032
Steek
5 mm
Breedte
32 mm
Nominale lengte
1500 mm