conti_t5dl1508
CONTI T5 150 8 DL 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5DL1508
 17,13 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 20.
  • Lengte: 150
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 8 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 150 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817270410
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5DL1508
Steek
5 mm
Breedte
8 mm
Nominale lengte
150 mm