conti_t5dl15050
CONTI T5 150 50 DL 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5DL15050
 76,00 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 3.
  • Lengte: 150
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 150 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817177344
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5DL15050
Steek
5 mm
Breedte
50 mm
Nominale lengte
150 mm