conti_t5dl15020
CONTI T5 150 20 DL 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5DL15020
 33,14 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 8.
  • Lengte: 150
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 150 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817270403
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5DL15020
Steek
5 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
150 mm