conti_t5138012
CONTI T5 1380 12 F 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5138012
 50,97 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 16.
  • Lengte: 1380
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1380 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817184182
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5138012
Steek
5 mm
Breedte
12 mm
Nominale lengte
1380 mm