conti_t5dl13256
CONTI T5 1325 6 DL 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5DL13256
 35,11 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 33.
  • Lengte: 1325
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 6 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1325 mm
  • Aantal tanden: 265
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817177740
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5DL13256
Lengte
1325
Steek
5 mm
Breedte
6 mm
Nominale lengte
1325 mm