conti_t5131532
CONTI T5 1315 32 F 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5131532
 121,33 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 6.
  • Lengte: 1315
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1315 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817176873
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5131532
Steek
5 mm
Breedte
32 mm
Nominale lengte
1315 mm