conti_t5116020
CONTI T5 1160 20 F 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5116020
 68,79 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 10.
  • Lengte: 1160
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1160 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817176231
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5116020
Steek
5 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
1160 mm