conti_t5116016
CONTI T5 1160 16 F 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5116016
 55,03 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 12.
  • Lengte: 1160
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 16 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1160 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817182942
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5116016
Steek
5 mm
Breedte
16 mm
Nominale lengte
1160 mm