conti_t5107525
CONTI T5 1075 25 F 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5107525
 81,69 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 8.
  • Lengte: 1075
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1075 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817180986
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5107525
Steek
5 mm
Breedte
25 mm
Nominale lengte
1075 mm