conti_t2578012
CONTI T2,5 780 12 F 1/5 Conti Synchroflex tandriem - T2.578012
 51,69 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 16.
  • Lengte: 780
  • Steek: 2,5 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 780 mm
  • Aantal tanden: 312
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817162371
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T2.578012
Lengte
780
Steek
2,5 mm
Breedte
12 mm
Nominale lengte
780 mm