conti_t2560010
CONTI T2,5 600 10 F 1/5 Conti Synchroflex tandriem - T2.560010
 37,13 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 20.
  • Lengte: 600
  • Steek: 2,5 mm
  • Breedte: 10 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 600 mm
  • Aantal tanden: 240
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817160049
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T2.560010
Lengte
600
Steek
2,5 mm
Breedte
10 mm
Nominale lengte
600 mm