conti_t2554012
CONTI T2,5 540 12 F 1/5 Conti Synchroflex tandriem - T2.554012
 36,12 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 16.
  • Lengte: 540
  • Steek: 2,5 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 540 mm
  • Aantal tanden: 216
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817270380
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T2.554012
Lengte
540
Steek
2,5 mm
Breedte
12 mm
Nominale lengte
540 mm