conti_t25dl45712
CONTI T2,5 457 12 DL 1/5 Conti Synchroflex tandriem - T2.5DL45712
 35,11 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 16.
  • Lengte: 457
  • Steek: 2,5 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 458 mm
  • Aantal tanden: 183
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817158121
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T2.5DL45712
Lengte
457
Steek
2,5 mm
Breedte
12 mm
Nominale lengte
458 mm