conti_t2529010
CONTI T2,5 290 10 F 1/5 Conti Synchroflex tandriem - T2.529010
 21,14 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 20.
  • Lengte: 290
  • Steek: 2,5 mm
  • Breedte: 10 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 290 mm
  • Aantal tanden: 116
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817165365
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T2.529010
Lengte
290
Steek
2,5 mm
Breedte
10 mm
Nominale lengte
290 mm